Maturantka roku

Od roku 2013 do roku 2018 jsme pro Vás pořádali soutěž o nejkrásnější maturantku v šatech od MARIZU. 

Hlavní výhrou byly pro vítězku každý rok její vlastní maturitní šaty, za které jsme jí vrátili plnou platbu. Dívky, které se umístily na 2. a 3.místě od nás dostaly dodatečnou slevu na své šaty ve výši 1000,-Kč. Díky našim sponzorům dostaly od nás dívky také spoustu jiných zajímavých cen. 

VÍTĚZKY MARIZU MATURANTKA ROKU 2017/18

SOUTĚŽNÍ FOTKY 2017/18

NAŠI SPONZOŘI

Každý rok společnost MARIZU FASHION věnuje vítězce jako hlavní cenu její maturitní šaty, za které jí vrátí plnou platbu. Dívky, které se umístní na 2. a 3. místě získávají dodatečnou slevu na své maturitní šaty ve výši 1000,-Kč.

Škola paraglidingu PG Brno je sdružením lidí, kteří se dlouhodobě věnují paragladingu, nadšenců, kteří teprve začínají a také těch, kterým létání učarovalo a kteří se k němu teprve připravují. Škola vznikla již v roce 1996 a je zaměřená na podporu rekreačního i závodního létání a zabezpečení létání v oblasti Moravy a Vysočiny. 

Škola paraglidingu PG Brno ve spolupráci se společností AXISPARA nám pro vítězku ročníků 2016 a 2017/18 do soutěže věnovala Tandemový let na padákovém kluzáku

Vítězky ročníků 2013-2015 ziskaly exkluzivní focení ve stylu fashion portrét glamour v ateliéru známého fotografa Ryszard Perzynski.

SanStel Design - je internetový obchod zaměřen na prodej designových doplňků a dekorací převážně do dětských pokojů, dále nabízí hračky pro nejmenší, dětský designový nábytek TULO a dárkové zboží. Veškeré produkty v nabídce SanStel je ruční kvalitní práce s precizností a výjimečností. Nyní nově otevřena prodejna – showroom v podhůří Beskyd ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Společnost SanStel nám pro vítězku ročníku 2017/18 do soutěže věnovala dárkový poukaz na nákup zboží ve výši 500,-Kč

Thermal Aquapark Oravice leží na území regionu Oravy, téměř na hranici s Polskou republikou. Geotermální voda v místních bazénech může být díky vysokému obsahu minerálů podpůrnou terapií v léčení těla i duše. 

Thermal Aquapark Oravice věnoval v roku 2015 a 2016 do naší soutěže volné vstupenky pro všechny naše vítězky. 

T-shock je firma, která se zabývá potiskem triček, mikin a dárkových předmětů. Má za sebou už 11 let zkušeností a frčí dál! Jejich cílem je nabízet zákazníkům možnost originálního potisku dle jejich přání a představ. Také poskytuje šikovným grafikům možnost prodávat prostřednictvím jejich systému své návrhy a vydělávat si tak na provizích. V nabídce naleznete: vtipná trička, originální dárky nebo tričko s potiskem dle vlastního návrhu.

Firma T-shock nám pro vítězku ročníku 2017/18 a dívku, kerá se umistí na 2.místě věnovala dárkový poukaz na nákup zboží ve výši 500,-Kč

folk art je prodejna s internetovým obchodem v srdci středního Slovenska v Brezne. Nabízí svým zákazníkům ethno a folkové oblečení a módní doplňky z krajin jako Nepál, Tibet, Indie, Thajsko ale i Slovensko. Oblečení je vyráběno ručně z přírodních materiálů a barveno přírodními barvami. folk art věnoval v roku 2016 vítězce naší soutěže poukážku na nákup zboží v hodnotě 20 Eur.

Společnost KAUMY s.r.o je největším distributorem

 cukrovinek a čokolád v ČR. V jejich sortimentu naleznete také sladkosti pro diabetiky a produkty v Bio kvalitě. Zboží najdete nejen v nabídce velkých obchodních řetězců, cukráren, restaurací, lékáren, benzinových čerpadel, ale také na palubách letadel. 

Společnost KAUMY s.r.o. věnovala všem našim vítězkám ročníku 2016 balíčky čokolád a cukrovinek, každý v hodnotě 500,-Kč

Lucie Borák Jandová je skvělá vizážistka a stylistka. Spolupracuje s námi již řadu let. Vítězky ročníků 2013-2015 ziskaly focení ve stylu fashion portrét glamour. Česala a líčila Lucie Borák Jandová.

VÍTĚZKY MARIZU MATURANTKA ROKU 2016


​SOUTĚŽNÍ FOTKY 2016

Na to, jaké šaty si u nás soutěžící vybraly se můžete podívat: ZDE

VÍTĚZKY MARIZU MATURANTKA ROKU 2015


SOUTĚŽNÍ FOTKY 2015

Na to, jaké šaty si u nás soutěžící vybraly se můžete podívat: ZDE

VÍTĚZKY MARIZU MATURANTKA ROKU 2013-14


SOUTĚŽNÍ FOTKY 2013-14