Miss Reneta

Miss Reneta 2021 se v pátek 24. září v Havířově stala Emma Lehotská. 2. místo obsadila Klaudia Grófová. 3. místo získala Terezie Kubinová. 

ROČNÍK 2021

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Havířov a Fa Fashionable uspořádali 28. ročník mezinárodní soutěže krásy studentek středních škol Miss Reneta 2021. MARIZU FASHION i tento rok oblékla 12 krásných finalistek do šatů z naší nové kolekce pro maturantky. 

Miss Reneta 2019 se v pátek 5.dubna v Havířově stala Ines Porubská 2.místo získala Karolína Šmelková a 3. místo obsadila Veronika Koláčková

ROČNÍK 2019

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Havířov a Fa Fashionable uspořádali 27. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta 2019. MARIZU FASHION opět oblékla krásné finalistky na závěrečné vyhlášení výsledků a korunovaci. 

 

ROČNÍK 2018

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá ve spolupráci s Klubem přátel školy a Městským kulturním střediskem Havířov uspořádali 26. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta 2018. MARIZU FASHION vytvořila pro tento ročník s témou ČeskoSlovensko nádhernou kolekci plesových šatů v barvě trikolory.

Miss Reneta 2018 se stala Vendula Plucnarová z Ostravy. 2.místo získala Simona Urbanová z Karviné a 3. místo obsadila Anna Mlak z Cieszyna.

Letos finalistky představili šaty značky MARIZU navržené exkluzivně v limitované edici pro svatební salony a půjčovny.

ROČNÍK 2017

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá ve spolupráci s Klubem přátel školy a Městským kulturním střediskem Havířov uspořádali 25. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta 2017. MARIZU FASHION letos již podruhé oblékla finalistky na závěrečné vyhlášení výsledků.

Miss Reneta 2017 se v pátek 7.dubna v Havířově stala Xénia Gregušová z Žiliny. 2.místo získala Diana Šeděnková z Ostravy. 3. místo obsadila Kateřína Kučerová ze Šumperka 

 

ROČNÍK 2016

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá ve spolupráci s Klubem přátel školy a Městským kulturním střediskem Havířov uspořádali již 24. ročník mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta 2016 a MARIZU FASHION mělo tu čest obléct finalistky na závěrečné vyhlášení výsledků.

Miss Reneta 2016 se v pátek 8. dubna v Havířově stala Pavla Ohnišťová z Brna. 2. místo obsadila Michaela Kadlecová z Prahy. 3. místo získala Wiktoria Brzuska z polského města Rydultowy.